Продавець Технологии Климата розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
54 відгуків
ТЕХНОЛОГИИ КЛИМАТА +380988386988
+380500453574
+380988386988
+380500453574

Теплові завіси

Теплова завіса – це обладнання, призначене для захисту приміщення від проникнення холодного повітря шляхом створення перешкоди з щільного повітряного потоку. Теплові завіси встановлюються на дверні або віконні отвори. Таким чином, при використанні даних установок збереження тепла всередині приміщення досягає 75 - 80%, в той же час відкриті прорізи на 100% позбавлені цієї якості теплоізоляції. Найчастіше, теплові завіси використовуються в громадських приміщеннях з великим потоком відвідувачів і частим відкриванням дверей.

Пристрій теплових завіс

Теплова завіса являє собою тепловентилятор. Конструкція обладнання включає сталевий корпус з полімерним покриттям і внутрішній механізм. Усередині корпусу знаходиться водяний або електричний повітронагрівач, вентилятор і сопло для виходу струменя повітря. Повітря з приміщення всмоктується в пристрій за допомогою вентилятора через перфоровану стінку корпусу. Після цього повітря нагрівається в повітронагрівачі і нагнітається в площину отвору через сопло у вигляді струменя. Значущим елементом конструкції є турбіна - радіальний вентилятор, що створює повітряний потік заданих характеристик. Для створення рівномірного повітряного потоку потрібна єдина турбіна, яка розташована по все довжині пристрою, з двигуном, закріпленим на її торці. Як правило, довжина турбіни становить не більше 800 мм, так як створення більш довгою деталі є технологічно складним завданням. Тому деякі виробники застосовують технічне рішення з центральним розташуванням двигуна і установкою по боках двох невеликих турбін. Недолік цієї конструкції в тому, що в центральній частині повітряного потоку утворюється провал.

1 2 ... 11