Продавець Технологии Климата розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
54 відгуків
ТЕХНОЛОГИИ КЛИМАТА +380988386988
+380500453574
+380988386988
+380500453574

Канальні кондиціонери

Канальний кондиціонер — популярне рішення для приміщень з підвісними стелями. Система кондиціонування канального типу знаходить застосування в офісах, магазинах, готелях, ресторанах, в приватних будинках і квартирах з високими стелями. Установка канального кондиціонера можлива на етапі будівництва або капітального ремонту.

Щоб забезпечити комфортний мікроклімат в приміщеннях, важливо правильно підібрати канальний кондиціонер по потужності, врахувати всі особливості його монтажу і вчасно проводити технічне обслуговування.

 

Що таке канальний кондиціонер і який принцип його роботи

Кондиціонер канального типу — це різновид спліт-системи, він призначений для забезпечення мікроклімату в декількох приміщеннях. Складається з двох блоків — зовнішнього і внутрішнього. Від внутрішнього блоку, розташованого в міжстельовому просторі, йде система повітроводів, розподіляє охолоджене повітря по приміщеннях. При купівлі у комплект входять тільки внутрішній і зовнішній блоки. Спліт-системи канального типу в середньому мають потужність від 2кВт до 25 кВт, проте існують моделі з потужністю до 60 кВт. Повітроводи потрібно проектувати індивідуально. Їх довжина і кількість вигинів будуть залежати від параметрів приміщень і повинні відповідати напору повітря, який створює вентилятор у внутрішньому блоці.

Область застосування кондиціонерів канального типу

Канальні кондиціонери бувають трьох класів в залежності від напору повітря:

  1. Низьконапірні, що забезпечують тиск повітря менше 40 Па. Використовуються в багатокімнатних квартирах і великих готельних номерах, мають короткі повітроводи.
  2. Середньонапірні, 40-100 Па. Найбільш затребуваний клас, підходять для використання в квартирах, невеликих офісах і магазинах. Сумарна довжина повітропроводів становить до 100 м.
  3. Високонапірні, до 250 Па. Дозволяють створити довгі розгалужені системи повітропроводів для великих торгових залів, ресторанів, конференц-залів, офісних центрів.

ПЕРЕВАГИ КАНАЛЬНИХ КОНДИЦІОНЕРІВ: 

- можливість швидкого охолодження великих площ
- прихований монтаж внутрішнього блоку - не порушується інтер'єр
- безшумна робота
- можливість подачі у приміщення з кондиціонером свіжого повітря
- сумісність з існуючою системою вентиляції
- пропорційний розподіл охолодженого/нагрітого повітря по всьому об'єму приміщення
- різноманітний ряд моделей.

1 2 ... 11