Продавець Технологии Климата розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
54 відгуків
ТЕХНОЛОГИИ КЛИМАТА +380988386988
+380500453574
+380988386988
+380500453574

Рекуператори Ventoxx (Ревента)

Принцип функціонування системи Ventoxx (Ревента)

Ventoxx - це геніально і просто! Ось як це працює!

принцип роботи рекуператора Ревента Відпрацьоване повітря
... несвіжий вологе повітря проходить через акумулятор тепла...
... нагріває і зволожує його.
... і після цього вентилятор включається у протилежний напрямок.
Припливне повітря
... свіжий, але холодне повітря нагрівається і зволожується, проходячи через акумулятор.
... холодне повітря нагрітий майже до кімнатної температури.
... через 70 секунд акумулятор охолоджений, контролер знову перемикає вентилятор.

ReVenta не замінює опалення, але допомагає зберігати тепло в будинку. При виведення теплого повітря з приміщення, він проводиться через високоефективний керамічний теплообмінник. При цьому теплообмінник нагрівається, тобто знаходиться в кімнатному повітрі тепло передається керамічного акумулятору, де воно зберігається.

При зміні напрямку вентилювання свіжий, насичений киснем повітря з вулиці на своєму шляху в теплий будинок забирає з теплообмінника накопичене там тепло і поступає в приміщення вже в нагрітому стані.

Таким чином, свіже тепле повітря надходить у Вашу квартиру і створює в ній приємний мікроклімат.

Фази роботи рекуператорів

фаза рекупераціїФаза 1.
Теплий використане повітря виводиться за допомогою вентилятора, що працює при малих витратах електроенергії, через теплообмінник на вулицю. При цьому високий відсоток тепла, що міститься у відпрацьованому повітрі, зберігається в теплообміннику (ефект теплообміну).

фаза рекупераціїФаза 2.
Через 68 секунд теплообмінник нагрітий до кімнатної температури. В цей час вентилятор автоматично перемикається на інший напрям роботи і нагнітає свіже повітря в протилежний напрямок, тобто в приміщення.

фаза рекупераціїФаза 3.
Вентилятор нагнітає з вулиці свіже, але холодне повітря в будівлю. Проходячи через нагрітий теплообмінник, свіже повітря забирає максимум знаходиться в ньому тепла. Завдяки великій площі поверхні акумулятора тепла, повітря нагрівається майже до кімнатної температури, при цьому теплообмінник повільно і дбайливо охолоджується.

фаза рекупераціїФаза 3.
Через 68 секунд теплообмінник охолоджується, адже тепло вже знаходиться у Вашому приміщенні. Вентилятор знову змінює напрямок роботи і цикл починається заново з фази 1.

При мінімальній витраті електроенергії, завдяки шедевру німецької інженерії та імпортується з Німеччини керамічного теплообміннику, нам вдалося досягти дуже високого показника повернення тепла.

Ventoxx – попарная робота

Ventoxx – "подвійний удар"

Наша вентиляційна система Ventoxx працює попарно згідно ефекту маятника. Тому ми рекомендуємо, по можливості, завжди встановлювати вентиляційні прилади Ventoxx в парі. Попарная робота з ефектом маятника означає, що завжди одночасно працюють два приладу, але в протилежних напрямках – на одній фазі один прилад виводить повітря назовні, а інший паралельно заводить свіже повітря в приміщення. На наступній фазі прилади одночасно змінюють свій напрямок.
робота рекуператорів

Відпрацьоване повітря
Відпрацьований тепле повітря проходить через теплообмінник.
Нагріває і зволожує його.
Потім вентилятор змінює напрямок обертання і відповідно – напрям повітряного потоку.

Припливне повітря
Свіже холодне чисте повітря нагрівається і зволожується при проходженні через теплообмінник.
Холодне свіже повітря нагрітий майже до кімнатної температури.
Через 68 секунд акумулятор тепла охолоджений. Високоякісний блок керування знову автоматично перемикає напрямок обертання вентилятора.

Ventoxx (Ревента): кімнати проходження повітряних потоків

ReVenta: "свіже повітря скрізь".
Приміщення, що знаходяться всередині будівлі і не мають вікон, також можуть оптимально вентилюватися як прохідні кімнати за допомогою попарної роботи Ventoxx. При цьому використовуються перепускні отвори в дверях кімнат або досить зазору під дверима не менше 5 мм. Нарешті, у Вас є можливість забезпечити свіжим повітрям коридори та інші подібні приміщення!