Продавець Технологии Климата розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
58 відгуків
ТЕХНОЛОГИИ КЛИМАТА +380988386988
+380500453574
+380988386988
+380500453574

Очищувачі повітря Daikin

Традиція турботи про чистому повітрі Компанія Daikin протягом понад 80 років є лідером у розробці і впровадженні технологій енергоефективного керування системами кондиціонування. Її продукти славляться у всьому світі як високотехнологічні, легкі у використанні і новаторські у питанні турботи про довкілля. Але найголовніше, вона піклується про Вас і надає Вам максимальний комфорт.

Остання модель очисника повітря, з стримерной технологією, є прекрасним прикладом. У поєднанні з новими технологіями, підвищеною продуктивністю і практично безшумною роботою, він призначений для турботи про Вас, надаючи тим самим очищене повітря для створення здорового навколишнього середовища в будинку. Очищене повітря покращує сприйняття комфорту, і тому шляхом видалення і знищення забруднень і запахів, очищувачі повітря з стримерной технологією очищення повітря також грають істотну роль для тих, хто страждає від астми або алергії. Ці можливості ставлять очищувачі повітря з стримерной технологією в ряди кращих очисників повітря для житлових приміщень на сучасному ринку.

Навіщо купувати очищувач повітря?

MC70LVM_024_tcm135-216402.jpgАлергенами є що містяться в повітрі забруднення, які можуть викликати алергічну реакцію у людини. В міських умовах, суміш алергенів з іншими забруднювачами, присутніми у повітрі, звані адъювантами, такими як продукти вихлопу дизельних двигунів (DEP) і леткі органічні сполуки (VOC), що містяться в будівельних матеріалах, та ін., може зробити алергени небезпечними для здоров'я. У свою чергу, це призводить до посилення негативного впливу на здоров'я з обтяжуючими симптомами і розвитку прихованих форм алергії.

У повітрі існує багато частинок, більшість з яких є природними і зазвичай нешкідливими, але також існують і інші частинки – це хімічні забруднювачі, які суттєво псують повітря навколишнього середовища. Таким чином, важливо знищити хімічні забруднюючі речовини та будь-які алергени, присутні в повітрі, так як вони мають пряме негативний вплив на здоров'я і можуть викликати або посилювати астму та алергічні реакції.

Очищувачі повітря призначені, щоб зробити це ефективно і дієво і таким чином виробляти чисте повітря, який знову-таки, дуже важливий для нашого дихання. У той же час, вони фільтрують частинки, які виробляють запахи, «розкладають» їх, і тим самим ліквідують залишкові і небажані запахи. Видаляючи небажані і потенційно небезпечні частинки, очисник повітря, безпосередньо сприяє створенню більш міцною і здоровою житловий середовища.

Нові блоки виробництва Daikin усувають 99,9% алергенів, включаючи пилові кліщі і пилок, бактерій і розкладає 98% запахів.