Продавець Технологии Климата розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
54 відгуків
ТЕХНОЛОГИИ КЛИМАТА +380988386988
+380500453574
+380988386988
+380500453574

Припливно-витяжні установки Gree

Припливно-витяжні установки з рекуператором ERV (GREE)

 

Припливно-витяжні установки Gree FHBQ призначені для використання в системах вентиляції приватних квартир і будинків, а так само можуть використовуватися для створення ефективного повітрообміну в офісах і невеликих адміністративних будівлях. Характерною особливістю цих установок є система рекуперації тепла. При її використанні, витрати на додатковий обігрів або охолодження повітря зменшуються на 70%.

Для очищення повітря в припливно-витяжних установках Gree FHBQ встановлені спеціальні фільтри. Дані агрегати можуть підтримувати необхідну температуру в приміщенні, нагріваючи або охолоджуючи припливне повітря. Так само існує можливість осушення повітря в приміщенні без зміни його температури. Для ефективної роботи в припливно-витяжних установках Gree FHBQ передбачені три режими: автоматичний режим, який самостійно вибирає необхідні дії залежно від мікроклімату в приміщенні; режим байпасування, при якому повітря потрапляє в приміщення, не проходячи через теплообмінник; режим рекуперації ― коли енергія нагріває повітря, що видаляється, або охолоджує з допомогою теплообмінника припливне повітря.

При підключенні до мережі 220В, припливно-витяжні установки Gree FHBQ мають три швидкості обертання вентилятора. Управління припливно-витяжною установкою Gree FHBQ здійснюється за допомогою дротяного пульта. Є можливість роботи з таймером.