Продавець Технологии Климата розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
54 відгуків
ТЕХНОЛОГИИ КЛИМАТА +380988386988
+380500453574
+380988386988
+380500453574

Припливно-витяжні установки Lossnay від Mitsubishi Electric

Особливості установок Lossnay

  • Вентиляція будівель та приміщень може призвести до значних тепловтрат. Припливно-витяжна установка Lossnay дозволяє утилізувати до 70% енергії, що витрачається на охолодження або обігрів повітря в приміщеннях. Вентустановки Lossnay не тільки знижують операційні витрати на електроенергію, але й дозволяють знизити вартість обладнання до 30% завдяки установці менш потужних моделей.
  • Припливно-витяжна установка Mitsubishi Lossnay утилізує явну і приховану теплоту повітря, тобто майже не лише вирівнює температуру припливного і витяжного повітря, але і його вологовміст. Завдяки використанню спеціального матеріалу рекуператора припливне повітря охолоджується і осушується влітку, а також нагрівається і зволожується взимку за рахунок витяжного повітря. Матеріал теплообмінника має виборчу проникність до різних газів, що забезпечує вільне проходження водяної пари і перешкоджає прониканню забруднюючих речовин (вуглекислий газ, аміак) через стінки рекуператора.

Рекуператор Lossnay

Рекуператор Lossnay виготовлений з ультратонкої папери, що має спеціальне просочення. Гофровані шари склеєні перпендикулярно один одному і утворюють канали для припливного і витяжного повітря. Через стінки рекуператора відбувається передача теплоти між повітряними потоками, а також дифузія водяної пари з більш вологого повітря до менш вологому. Ефективність рекуператора Lossnay 5-го покоління збільшена за рахунок застосування влагопроницаемого клею для фіксації гофрованих шарів і роздільників.

Рекуператор Lossnay

Приплив свіжого повітря без дискомфорту

Припливно-витяжна установка Lossnay не просто подає свіже повітря, але і змінює його температуру і вологовміст. Влітку припливне возух охолоджується і осушується за рахунок тепло - і вологообміну з витяжним повітрям. Взимку - навпаки: припливне повітря нагрівається і зволожується перед надходженням в приміщення.

Економія

Зниження експлуатаційних витрат
Зниження експлуатаційних витрат
Потрібен менш потужний кондиціонер
Потрібен менш потужний кондиціонер

Збалансований повітрообмін

Збалансований повітрообмінЗбалансований повітрообмін

Якщо в приміщенні не організований приплив свіжого повітря, то тиск у приміщенні знижується. В цьому випадку ефективність встановленої витяжної системи різко падає.

Організація циркуляції повітря за допомогою приточно-витяжної системи Lossnay забезпечує збалансований повітрообмін в приміщенні і ефективне видалення забрудненого повітря.

Комфортне повітрерозподілення

Осьові вентилятори мають низький статичний тиск, і їх здатність видаляти повітря з герметизованих приміщень обмежена. Також вони не можуть бути використані для роботи з мережею повітроводів і додаткових вентиляційних елементів.

Відцентрові вентилятори характеризуються високим статичним тиском. Вони добре видаляють повітря навіть з герметизованих приміщень. Напір вентилятора достатній для організації розподілу повітря через мережу повітроводів.

Комфортне повітрерозподіленняКомфортне повітрерозподілення

Шумозаглушення

Структура і матеріал теплообмінника Lossnay перешкоджають передачі звукових хвиль і поглинають звукові коливання.

Лабораторними вимірами і багаторічним досвідом експлуатації підтверджено ефективність придушення шуму в приміщеннях поблизу аеропортів, залізничних ліній і автомагістралей.

Шумопоглинання